شرکت دانش بنیان مگافرآور

ارسال اطلاعات جهت همکاری با شرکت مگافراور

اگر به کار در محیطی خلاق و پویا علاقه‌مند هستید، می توانید به خانواده شرکت دانش بنیان مگافراور بپیوندید. ما هر روز صبح زندگی خود را با انرژی و اشتیاق آغاز می‌کنیم چرا که هدف و ماموریت ما کمک به سلامتی جامعه و تامین غذای سالم از طریق تولید افزودنی ها و مکمل های مطمئن و دانش محور خوراک دام و طیور است. ما با کار در کنار یکدیگر می‌کوشیم تا با تولید و عرضه بهترین افزودنی ها و مکمل های خوراک دام و طیور، برای خریداران محصولاتمان بهترین نتیجه را خلق کنیم. شما میتوانید در بخش های مختلف شرکت از جمله: تیم تحقیق و توسعه، فروش، پشتیبانی اداری و … با ما همکاری داشته باشید.

فرم-استخدام

ما در اینجا دور هم جمع شده ایم تا با کار تیمی، صداقت، همدلی و سخت کوشی بتوانیم اهداف توسعه کسب و کار را با توسعه فردی هم راستا کنیم. اگر به تلاش، پیشرفت و سخت کوشی اعتقاد دارید، جای شما در تیم ما خالی است.

فرصت های بیشماری در مگافراور برای فعالیت، تجربه و تاثیرگذاری وجود دارد و ما مایلیم تا شما هم عضوی از خانواده مگافراور باشید تا بتوانیم سهم مشترکی در رشد و ارتقاء یکدیگر، با تلاش موثر و پویا داشته باشیم

با توجه به ساختار شرکت مگافراور، شما در عناوین گوناگون شغلی ، می‌توانید بعد از مشاهده فرصت های شغلی، در بخش های مختلف، با ارسال اطلاعات خود، گام اول را برای پیوستن به خانواده بزرگ ما بردارید.

از شما دعوت میشود با پر کردن فرم زیر و ارسال رزومه خود ما را از توانمندی های خود آگاه سازید.

فایل ها را به اینجا بکشید
انواع فایل های مجاز : pdf, jpg, rar., حداکثر اندازه فایل ها, Max. files: 3.