شرکت دانش بنیان مگافرآور

مگاتوکس

مگاتوکس

MegaTox

توکسین بایندر چند جزئی قدرتمند با مکانیسم اثر چندگانه

جاذب و غیر فعال کننده انواع سموم قارچی و تقویت کننده

مگاتوکس توکسین بایندری چند جزئی متشکل از ترکیبات الی، معدنی و میکروارگانیسم های منتخب، به همراه ترکیبات بهبود دهنده سیستم ایمنی می باشد که در تجزیه و غیرفعالسازی کامل سموم قارچی قطبی و غیر قطبی بسیار موثر است. این محصول نتیجه ۱۵ سال تحقیقات علمی و پژوهشی شرکت مگافرآور می باشد

چرا مگاتوکس

سموم قارچی یا مایکوتوکسین ها ترکیباتی سمی هستند، که به عنوان محصولات ثانویه توسط کپک ها در پاسخ به شرایط محیطی از جمله رطوبت و دمای بالا تولید می شوند. آفلاتوکسین ها (انواع B و G)، زیرالنون، اکراتوکسین، تریتوکسن، دئوکسی نیوالنول، از نظر فراوانی و اثرات منفی که روی سلامتی حیوانات و متعاقبا انسان می گذارند، مهمترین مایکوتوکسین ها محسوب می شوند.

اثرات منفی مایکوتوکسین ها بر حیوانات شامل طیف گسترده ایی از علائم و شواهد از جمله کاهش تولید و عملکرد، تضعیف سیستم ایمنی، اسهال، آسیب به کبد، بی اشتهایی و کاهش کیفیت محصولات ویژه شیر و گوشت می باشد.

ویژگی-های-مگاتوکس
ویژگی-های-مگاتوکس

چرا باید از مگاتوکس استفاده کنیم ؟

آفلاتوکسین
chart

مقدار مصرف :

دام و طیور
دام و طیور :
۰.۵ تا ۳ کیلوگرم در هر تن
خوراک طیور یا کنسانتره دام با توجه به سطح الودگی​
جهت دریافت مشاوره یا ارتباط با واحد فروش فرم زیر را پر نمایید.
تماس با ما

تحقیقات علمی انجام شده در شرکت دانش بنیان مگافراور بر روی این محصول :
جداسازی ترکیبات دیواره سلولی مخمر ساکارومایسس سرویسیا و بررسی کارایی آن ها برای سمیت زدایی آفلاتوکسین B1 خوراک در شرایط آزمایشگاهی و درون تنی (اعظمی، رساله دکتری،1397)
بررسی اثر سطوح مختلف خار مریم، خارپنبه و بنتونیت سدیم بر عملکرد رشد، پاسخ ایمنی و برخی فراسنجه های خونی جوجه های گوشتی تغذیه شده با جیره آلوده به آفلاتوکسین ب1 (افشین،رساله کارشناسی ارشد، 1395)
Effect of yeast cell wall and (3-1) b-D-glucan on transfer of aflatoxin from feed to milk in Sannen dairy goats Animal Feed Science and Technology, 2019
In Vitro Aflatoxin B1 Binding by the Cell Wall and (3→1)-B-d-Glucan of Baker's Yeast Journal of Food Protection. 2019.